Турнір Лобановського-2019 / Квіти видатному тренеру

Светлана Лобановская: «Никто с нами не советовался»
3 июня, 2019
Мемориал Лобановского: Победа десять лет спустя
6 июня, 2019
Светлана Лобановская: «Никто с нами не советовался»
3 июня, 2019
Мемориал Лобановского: Победа десять лет спустя
6 июня, 2019

У день старту Турніру Валерія Лобановського його учасники поклали квіти до пам’ятника видатному українському тренеру

Сьогодні вранці учасники Турніру Валерія Лобановського вшанували пам’ять великого тренера, поклавши квіти до його пам’ятника на столичному стадіоні «Динамо».

Представники молодіжних збірних України, Кіпру, Ізраїлю та Болгарії в день старту Турніру Валерія Лобановського поклали квіти до підніжжя пам’ятника Метру. До церемонії, що пройшла на київському стадіоні «Динамо», долучився перший віце-президент Української асоціації футболу Олег Протасов. 

Олег Валерійович відзначив, що церемонія, присвячена старту Турніру Валерія Лобановського, мала на меті підкреслити повагу до пам’яті видатного українського тренера:

«Ми недарма проводимо два матчі турніру на «Олімпійському». Адже саме на цій арені Валерій Васильович здобував свої головні перемоги. Тим більше, що проведення поєдинків на головному стадіоні країни додає статусності змаганням.

Ми намагаємося доводити до української молоді усвідомлення величі особистості Лобановського, те, що він значить для українського футболу. Останнім прикладом може бути придбання Українською асоціацією футболу нової книги про видатного тренера, примірники якої сьогодні ми роздали всім футболістам молодіжної збірної України. Навіть якщо не всі з них прочитають її до останньої сторінки, усе одно, вважаю, це правильний крок. Адже і просте знайомство з такою книжкою є, безумовно, корисним для молоді.  

Також важливими недавніми подіями в контексті розвитку молодіжного футболу в Україні були проведення 2 червня Кубку Блохіна та запрошення до спілкування з молоддю виданого футболіста київського «Динамо», володаря «Золотого м’яча»-1986 Ігоря Бєланова. 

Наостанок я хочу побажати нашій молодіжній збірній здобути перемогу на цьому турнірі. Цього року Валерію Васильовичу виповнилося б 80, тож нехай хлопці докладуть максимум зусиль».

Турнір Валерія Лобановського

Півфінали

Ізраїль (U-21) — Болгарія (U-21)

3 червня. Київ. НТК ім. В. Баннікова. 15.00

Україна (U-21) — Кіпр (U-21)

3 червня. Київ. НСК «Олімпійський». 18.00

Фінал або матч за 3-є місце

5 червня. Київ. НТК ім. В. Баннікова. 15.00

Матч за участю молодіжної збірної України (фінал/матч за 3-є місце)

5 червня. Київ. НСК «Олімпійський». 18.00

 

Официальный сайт УАФ

Comments are closed.