Мы это сделали. Державною мовою…

Андронов vs Шмурнов Дерби 2.0 — Лобановский vs Бесков (Видео)
28 марта, 2021
Александр ЛИПЕНКО: «Мы помним, и еще долго будет помнить Вас, Валерий Васильевич.»
13 мая, 2021
Андронов vs Шмурнов Дерби 2.0 — Лобановский vs Бесков (Видео)
28 марта, 2021
Александр ЛИПЕНКО: «Мы помним, и еще долго будет помнить Вас, Валерий Васильевич.»
13 мая, 2021

Мы это сделали. Державною мовою…

 
 

В подобных случаях говорят: «Мы это сделали!» Отрадно, что в год 45-летия триумфа команды «Динамо», Киев, клуба с подлинно легендарной историей…

ИЗ СООБЩЕНИЯ ПЕРЕВОДИВШЕГО КНИГУ НА УКРАИНСКИЙ ЯЗЫК
РОМАНА КОТЛЯРА:

Шановні добродії! Книга Деві Аркадьєва «Два сезони» благополучно видана українською мовою. Перші 300 примірників уже готові. Прошу тих, хто бажає придбати книгу, написати мені у вайбері 0993436514 або зателефонувати: 0978389663. Усім добра та щастя! У Київ книжки маю можливість передавати.

 

 

Упевнений, що глянувши на цю обкладинку, більшість з вас, дорогі друзі-передплатники, згадають мої публікації нинішнього року. Втім, навіть ті, хто про це не читали, можуть зрозуміти про що саме мова, за змістом 4-й обкладинки:

 

Нагадаю:

ПО ХВИЛЯХ НАШОЇ ПАМ’ЯТІ

«Розкажіть про київське «Динамо»», «Чим пояснити стрімкий зліт киян?», «Як тренуються чемпіони?» Ці та безліч подібних питань приходять до редакцій газет і журналів. Ця книга спортивного журналіста Д. Аркадьєва — як би відповідь на питання, які хвилюють молодих (та й не тільки молодих) читачів, які цікавляться проблемами великого спорту.

Книга написана на основі спостережень автора за життям футбольної команди київського «Динамо». «Два сезони» — немов би «погляд зсередини» на футбольні події 1974 і 1975 років; розповідь про духовний світ радянського футбольного колективу; деякі штрихи до портрета чемпіона країни, володаря вищих європейських призів — Кубка кубків і Суперкубка.

З цих слів видавничої анотації до моєї першої книжки, 17 червня ц.р., почалася публікація спеціально написаної передмови до перевидання українською мовою першої в житті книжки:

 

Детально вже про це писав:

Ці дні не забудуться…

Сподіваюся, інформацію доповнить і невеликий фрагмент з передмови до перевидання, написаного в наші дні 2020 го:

 

 

 

https://dynamo.kiev.ua/user/Devi/blog/

Упевнений, що чимало і тих, хто підписаний на мій канал в You Tube:

https://www.youtube.com/channel/UCIks-T3xIMi7D2qiIdW8D6Q

х х х

Дуже хотілося чимось конкретним внести свою лепту в рік 45-річчя тріумфу Динамо-1975. І я щиро вдячний Роману Котляру, молодому українському письменнику (в цьому році виповнилося 43 роки, дай йому Боже до 120), давньому і вірному вболівальнику київського «Динамо». Саме він запропонував перевидати мою першу книжку державною мовою і сам охоче і, на мій погляд, грамотно перевів її на українську мову.

Наш, як нині модно говорити, проект підтримали в житомирському видавництві О. О. Євенок і сьогодні прислали з Житомира фотографії перших сигнальних примірників:

Саме в таких випадках кажуть: ми це зробили!

Повторюю те, про що вже писав. Сердечно вдячний тим з вас, хто в період публікацій не тільки виявляв увагу до блогу, але і, відчувається, висловлював щире бажання внести свою лепту в нашу, на мій погляд, спільну справу, яку почав не маючи на те ніяких засобів…

Щиро вдячний багатьом з вас, які «відзначалися» в традиційному «одобрямсі», залишали свої коментарі, або написали мені в личку. З моєї точки зору, це буде наш з вами спільний внесок (тільки, Бога ради, не сприймайте мої слова за пафос!) в більш ніж 90-річну історію справді легендарного клубу. Бо це, на мій погляд, значимі віхи цієї історії.

Деві Аркадьєв,

29 грудня 2020 року,

Філадельфія.

Підтримати проект можна благодійним внеском:

Pay Pal

arktv.ink@gmail.com

donation

х х х

Гривневий рахунок:

4149499148248444 Роман Котляр, Приватбанк

Comments are closed.